SICAK GELİŞMELER

Toyota Mayıs Kampanyası

01/05/2015
1,452 Okunma

Kerem BURAK • kerem@arabadergisi.com www.arabadergisi.com

Toyota Mayıs Kampanyası, bu ay otomobil almak isteyenler için uygun faizli araba kredileri ve cazip oranlarda indirim fırsatları sunuyor. Toyota Mayıs kampanyasıyla Yaris modelinin hybrid versiyonunu almak daha da kolaylaşıyor.

Toyota Mayıs kampanyasıyla Yaris Hybridler 1.700 TL indirimli

Toyota Yaris Hybrid modeli, Toyota satış kampanyası kapsamında 1.700 TL indirimle showroomlarda sevenlerini bekliyor. Elektrikli motoru sayesinde, yakıt tasarrufu bakımından oldukça önemli değerlere ulaşabilen Toyota Yaris Hybrid, 20.000 TL tutarındaki 20 ay vadeli taşıt kredisi için 0,75 faiz oranıyla satın alınabiliyor. Bu Toyota finansman kampanyası seçildiğinde, 1.700 TL tutarındaki indirimden faydalanılamıyor.

Toyota Mayıs Kampanyası

Toyota Mayıs Kampanyası

Toyota Mayıs Kampanyası kapsamındaki bu faiz oranları dışında Toyota Finans, 48 ay vadeye kadar 1.12 faiz oranıyla araç satın alımlarında finansman sağlayabiliyor. Hatta isteyen Toyota müşterileri araba kredilerini ödemeye Aralık 2015’te başlayabiliyor. Toyota mayıs kampanyasının haricinde, Toyota alacaklar için takas desteği de verilebiliyor.

Markanın mayıs ayı kampanyası ile ilgili daha fazla bilgi almak ve diğer Toyota modellerini incelemek için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.